Haber

Ünlü Sunucu Simge Tertemiz’den Eski Eşiyle İlgili Şok İddialar: “Şiddet Nedeniyle Sütten Kesildim”

Televizyonların en sevilen sunucuları arasında yer alan Simge Tertemiz son günlerde gündemde. TV360’ta yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk olan eski model, eski eşi hakkında şoke eden tezler ortaya attı.

Eski model ve sunucu Simge Tertemiz, özel hayatı ve yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

2011 yılında Murat Kadıoğlu ile evlenen Tertemiz, kızı Kayra doğduktan sonra aldatıldığını iddia ederek boşanma davası açtı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına katıldı.

Değişmesiyle dikkatleri üzerine çeken eski model, evliliği ve eski eşi Murat Kadıoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Evliliğinizde hem fiziksel hem de ruhsal şiddet gördünüz mü? Ben yaşadım, hatırlamak bile istemiyorum. Şiddete uğradım, aldatıldım. Evlilikte yaşanmaması gereken her şeyi yaşadım. “

“Çıkarken böyle şeyler olacağını hiç düşünmezdim. Aynı eve girdiklerinde bu alışkanlıklar ortaya çıktı. Sevgiliyken hiç şiddet kullanmadı ama her aldattığında barıştım. Boşanmak istemedim, davamız 4 seansta bitti.Bu süre zarfında benim için çok şey yaptı.Hızlı bir şekilde sürecin bitmesi için elimde deliller olmasına rağmen tazminat davasından vazgeçtim.” dedi.

Evliliği sırasında ölüm korkusu yaşadığını söyleyerek, babasının kızıyla olan ilişkisinden de bahsetti.

Tertemiz ‘Ölüm korkum vardı. Kızım da babasını nadiren görüyor. Eski eşim istediğin zaman görebilir ama beni görmüyor. Şiddet gördüğümde yeni doğum yapmıştım. Altıncı ayda sütten kesildim. Psikolojiye dayalı mı? İyi ki bunları yaşamışım, benim için çok iyi bir ders oldu.’ dedi.

haber-tasova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu